Предсезонна подготовка 2014-15

Канарчетата завършиха предсезонната си подготовка с равен срещу Селта Виго

Норич изиграха последния си мач от предсезонната подготовка на собствен терен като завършиха 2-2 срещу елитния испански клуб Селта Виго. Канарчетата започна вихрено мача, като до 10 мин. вече водеха с 2-0 след два гола на Луис Грабан. След което инициативата в мача поеха гостите и до края на първото полувреме върнаха двата гола пасив. През второто полувреме и двата отбора имаха шансове за гол, но резултата се запази равен до края на мача.

Състава на Норич: Руди; Уитакър, Мартин (к) (Р. Бенет 84), Търнър, Олсон (Гаридо 75); Джонсън, Сърман; Грабан (Хупър 75), Хулахан (Пилкингтън 81); Редмънд (Лоза 84); Лафърти (Е. Бенет 56).

Вижте головете от мача:

Норич разгроми французите от Ница

Футболистите на Нийл Адамс изиграха първия си мач на собствен терен и показаха най-силната си игра от началото на подготовката срещу елитния френски клуб Ница. Норич започна вихрено мача, като първото полувреме отбеляза четири гола във вратата на противника. С голове се отчетоха Редмънд, Грабан, Джонсън и Сърман. Гостите върнаха едно попадение от дузпа и първото полувреме завърши при резултат 4-1. През второто полувреме канарчетата намалиха оборотите и успяха да вкарат само един гол – дело на Е. Бенет. При резултат 5-1 главния съдия даде край на мача.

Състава на Норич: Руди; Уитакър (МакФадън 79), Мартин (к), Търнър (Р. Бенет 68), Гаридо; Джонсън (Морис 72), Е. Бенет (Хол-Джонсън 84), Сърман (Джейкъб Мърфи 87), Хулахан (Пилкингтън 61); Редмънд (Джош Мърфи 64); Грабан (Лоза 56).

Норич с първо равенство в контролите

В контролния мач с отбора на Бастия канарчетата за първи път не успяха да стигнат до победата от началото на подготовката. Първото полувреме премина на бавни обороти като двата отбора не си отбелязаха гол. Второто полувреме тима на Бастия поведе в резултата с гол в 65 мин. След което момчетата на Нийл Адамс показаха характер и успяха да изравнят с късен гол на Пилкингтън.

Състава на Норич: Руд (Матюс 77); Уитакър , Р. Бенет, Търнър, Гаридо; Хаусън (Сърман 39), Джонсън (к), Е. Бенет (Пилкингтън 66); Хулахан (Джейкъб Мърфи 76), Редмънд (Джош Мърфи 57); Хупър (Лоза 57).

Ново голово шоу за Норич и в третата контрола

Канарчетата разнищиха домакините от Aosta на техния стадион. Отборът от регионална лига XI получи 13 попадения във вратата си без да успее да върне нито един гол. Головете за Норич отбелязаха: Хупър (9), Пилкингтън (15, 75), Хулахан (35), Р. Мартин (36, 44), Уитакър (38), Редмънд (51), Лоза (58, 73), Джош Мърфи (61), Джейкъб Мърфи (76, 87).

Състава на Норич: Руди (Руд 55); Уитакър (Е. Бенет 55), Мартин (к) (Гафайти 55), Р. Бенет (Търнър 55), Олсон (Гаридо 55); Тетей (Джонсън 45); Хаусън (Сърман 55), Пилкингтън; Хулахан (Джош Мърфи 55); Хупър (Джейкъб Мърфи 55), Редмънд (Лоза 55).

Канарчетата отлични във втората контрола

Норич разби в контрола при гостуването си, отбора на Braintree с 6-1. Футболистите на Нийл Адамс играха в състав:

Руди (Бън 45); Ел. Бенет (Уитакър 45), Мартин (к) (Р. Бенет 45), Търнър (Гафайти 60), Олсон (Гаридо 45); Джонсън (Лоза 67); Хаусън (Хулахан 60), Сърман (Редмънд 45); Джош Мърфи 45; Лафърти (Грабан 45), Хупър (Рики ван Волфсвинкел 45)

Норич с победа в първия си мач от предсезонната си подготовка

Dereham-Norwich

Норич започна предсезонната си подготовка с победа, след като победи като гост отбора на Dereham с 1-0. Голът за „канарчетата“ отбеляза новото попълнение в атака Кайл Лафърти в 75 мин. в дебютния си мач. С пропуски за Норич се отличиха Хупър и Джош Мърфи.

Състава на Норич: Руди; Уитъкър, Мартин (к), Р. Бенет, Гаридо; Тетей; Ел. Бенет, Сърман; Лоза; Хупър, Грабан.

През второто полувреме: Руд; Мартин (к), Гафайти, Търнър, Гаридо; Редмънд, Хаусън, Джонсън, Джош Мърфи; Лафърти, Бекио